Hakkımızda

Hakkımızda

İnternet kullanımı insan hayatının merkezindekini yerini sağlamlaştırmaya devam ederken web tasarım sektöründeki firmalar da giderek konuya daha fazla ilgi duymaya başladı. İnternet dünyası ile uyumlu tasarımlar yoğun rekabet ortamında firmaları çok ilerilere taşırken yeterli olmayan çalışmalar tam tersi etki yaratabiliyor. Özellikle tasarım aşamasında üzerinde durulması gereken detaylara hakim olunmaması ciddi sorunlara yol açabiliyor.

Dijital Medya Ajansımız; kurumsal web site tasarımı, kişisel web site tasarımı, proje bazlı web site tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Yönetimi, Google Ads Reklamcılığı, Mobil Uygulama Geliştirme konularında alanında uzman çalışan kadrosu ile web tasarımı ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyor.

Web tasarım son dönemlerin en önemli konularından biri olmayı sürdürürken web tasarım sektöründe alanında başarılı firmalar bulmak zorlaşıyor. Donanımlı kadromuz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızın beraberinde getirdiği yüksek müşteri potansiyelimiz ile başarı farkımızı ortaya koyuyoruz. Sergilemiş olduğumuz başarılı çalışmalarla markamızı geniş kitlelere duyurmaya devam ediyoruz.

Bursa Web Dijital Medya Ajansı olarak müşteri memnuniyetini başarının en önemli göstergesi olarak alıyoruz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren başarılı alt yapımızla müşteri odaklı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Değişen sektör koşullarına paralel bir şekilde hizmet anlayışımızı gün geçtikçe geliştiriyoruz. Son teknolojik gelişmeleri sistemimize entegre ederek müşterilerimize özgün ve güncel hizmetler sunuyoruz.

Güncel web tasarımı standartlarını müşterilerimize sunmanın yanında pek çok kategorideki hizmetlerimizle farklı seçenekler sunuyoruz. Sektörlere özgü yaklaşımlarımızla talep edilen konseptlere uygun çalışmalarımız ilgi odağı haline gelmemizi sağlıyor. Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde kalarak tasarım aşamasının her anında görüşlerini alıyor ve müşterilerimizi tasarım sürecine dahil ediyoruz.

Kullanıcı ve arama motoru dostu web sitesi tasarımlarıyla müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak çalışmalarla her geçen gün başarılarımıza bir yenisini ekliyoruz. Çalışma yaptığımız tüm alanlarda %100 özgün tasarımlar sunuyoruz. Tasarımlarımızın özgünlüğünü test etmek için daha önce yapılan tasarımları detaylı olarak inceliyoruz. Tüm müşterilerimizin iş hedeflerine kısa sürede ulaşması için en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

 

 

Google Seo hizmetimizle müşterilerimizin web sitelerinin arama motorlarında ilk sıralarda yerini almasını sağlıyoruz. Siteleri ilk sıralara taşıyacak her özelliği web sitelerine entegre ediyoruz ve arama motorlarında kolayca bulanabilir siteler haline getiriyoruz. Web sitesi sahiplerinin internet ortamını en verimli şekilde kullanmalarını sağlayacak hizmetler sunuyoruz.

Firmaların kurumsal kimliğine uygun, görsel olarak tutarlı ve kullanılabilir tasarım hedefi ile daima en yeni, en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin yaptığı yatırımların değerinin farkında olarak kullanıcıların odak noktası haline gelecek şık ve kullanışlı web sitelerini ihtiyaçları doğrultusunda tasarlıyoruz.

Geniş fiyat aralıkları ile her bütçeye uygun tasarım imkanlarını bulunduruyoruz. Müşterilerimize katalog tasarım, kurumsal kimlik tasarım kartvizit tasarım, logo tasarımı, grafik tasarım gibi pek çok alanda uygun fiyatlara hizmet veriyoruz. Müşterilerimize web tasarımı ile uğraşmadan dakikalar içinde web sitesi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla hazır web siteler sunuyoruz.

Kurumsal ve kişisel web site tasarımı, Google seo, Google Ads reklamları, youtube reklamları, web yazılım, mobil uygulama geliştirme, e-ticaret siteleri ve sosyal medya yönetimi konularının yer aldığı geniş bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. İşini seven, dinamik ve yenilikçi çalışan kadromuz radikal bütünlük içerisinde ülkemizin pek çok yerinden sayısızca müşteriye hizmet veriyoruz.

Bursa Web Dijital Medya Ajansı şirketi çatısı altında erişilebilirliğin yanında güven ve disipline dayalı profesyonel çalışma sistemi ile müşterilerimizin hayallerine ve hedeflerine kısa sürede ulaşmalarını sağlıyoruz.   Müşterilerimizin web sitelerinin özgün imajını en iyi şekilde yansıtan etkileyici görsel sunum ve kurumsal kimliğini temsil eden renklerle benzersiz web sitesi tasarımı yapıyoruz.