Google Ads

Google Ads Reklamcılığı

Google Ads dijital pazarlama sektöründe ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenize kolayca ulaştırmanızı sağlayan bir reklam ağı hizmetidir. Bu sistem ürünlerinizi ve hizmetlerinizi anahtar kelimeler aracılığı ile Google arama motorunda popüler hale getirir. Google Ads reklamcılığı dijital pazarlama sektörünün en önemli ayaklarından biridir.

Google Ads müşterilerinizin hizmetlerinize kolayca ulaşmasını sağlarken aldığınız tıklanma sayısına bağlı olarak firmanıza ücret öder. Bu nedenle farklı sektörlerden birçok firmanın reklamcılık alanında en çok tercih ettiği sistemlerin başında gelir. En küçüğünden en büyüğüne tüm firmaların faydalanabileceği etkili bir reklam ağı hizmeti sunar.

Ads sisteminden en verimli şekilde faydalanmak için anahtar kelime analizini iyi yapmanız, bütçenize uygun çalışmalar geliştirmeniz, en çok ziyaret edilen sayfaların istatistiklerini ve içeriklerini dikkatlice incelemeniz gerekir. Belirlediğiniz anahtar kelimeler arama motorunda tıklandığında reklamlarınız görünür.  Google Ads reklamcılığı hizmetimizle görüntü, kelime ve içerik optimizasyonlarını doğru şekilde yaparak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Google Ads ile müşterilerinize özgü videolar yayınlayabilirsiniz. Reklam videonuzu hedeflediğiniz cinsiyet, yaş gibi kriterleri göz önüne alarak şekillendirebilirsiniz. Bu şekilde doğru hedef kitlenize kolayca ulaşırsınız.

Google Ads reklamcılığı hizmeti mevcut müşteri kitlenizi kalıcı hale getirmek ve yeni müşterilere ulaşmak için kullanabileceğiniz etkili yöntemlerden biridir. Dijital pazarda hizmet verdiğiniz sektörde başarı elde etmeniz için internet reklamcılığında profesyonel dijital web ajansları ile çalışmanız gerekir

Google Ads Reklamcılığı İle Hangi Avantajları Sunuyoruz?

 

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Google Ads reklamcılığı hizmetimizi de profesyonel bir şekilde size sunuyoruz. Firmanızın, ürün ve hizmet tanıtımında ihtiyaç duyduğunuz reklamları detaylı incelemeler yaparak müşteri geribildiriminin üst seviyede olacağı şekilde hazırlıyoruz. Dijital pazarlama sektöründeki güncel verileri takip ederek firmanızı rakip firmalardan ayıran stratejilerle fark yaratan tasarımlar geliştiriyoruz.

Belirlediğiniz ürün veya hizmeti en iyi anlatan reklam çalışmalarını, reklamınızın ziyaretçilerin karşısına çıkması için arama motorlarında tıklanan kelimelerle ilişkili olarak tasarlıyoruz. Hedef kitlenizin arama motorunda en çok aradığı anahtar kelimeleri belirleyerek reklamlarınıza kolayca ulaşmasını sağlıyoruz. Sizi zaman kaybına uğratmamak için çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlıyoruz.

 

                                                 

 

Bursa Web Dijital Medya Ajansı olarak sunduğumuz profesyonel çözümlerle ihtiyacınız olan reklam tasarımlarını yapıyoruz. SEO planlamasını dikkate alarak kaliteli ve etkili reklamlarla firmanızı ileriye taşımanızı sağlıyoruz. Google arama motorunda aranan kelimeler hizmetlerinizle ilişkili ise yayınladığınız video müşterinizin gezindiği web sitede karşısına çıkıyor.

Youtube ve Google arama motoru hesaplamaları ile oluşturduğumuz reklamlarla geniş kitlelere kısa sürede ulaşmanız sağlıyoruz. Talep ettiğiniz reklamları bütçenizi aşmadan tasarlıyor ve yayınlıyoruz.  Profesyonel reklam tasarımı ekibimizle hedef kitlenizin odağı olan kelimelerle reklamınızın tıklanma oranlarını takibe alıyoruz.

Bu doğrultuda gerektiğinde anahtar kelimelerde değişiklikler yaparak doğru kitleye kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Yayınladığınız reklamların hedef kitlenizin arama sonuçlarında ya da ilgi duydukları diğer sitelerde karşılarına çıkmasını sağlıyoruz.

Google Ads reklamcılığı ile marka değerinizin artması için markanızın dijital ortamda ilk sıralarda yerini almasını sağlayan fikirler geliştiriyoruz. Hedef kitlenizin geribildirim yapmasını sağlayacak etkili çalışmalarla gelirinizi arttıracak tasarımlara imza atıyoruz. Firmanızın dahil olduğu sektörde imajınızı en iyi şekilde yansıtan reklam çalışmaları ile dijital ortamda görünür olmanızı sağlıyoruz.

 

 Bursa Web Dijital Medya Ajansı olarak alanında uzman kadromuzla yayınlamak istediğiniz reklamları arama motoru optimizasyonu (SEO) kriterlerine göre tasarlayarak potansiyel müşterilerin firmanıza yönelmesini sağlıyoruz.

Firmanıza özgü stratejiler ve etkileyici yöntemlerle hazırladığımız reklamlar sayesinde satış grafiğinizde her geçen gün artış olmasını hedefliyoruz. Hizmet verdiğiniz sektörle ilişkili olan sitelerde reklamlarınızı yayınlayarak daha fazla kullanıcıya ulaşmanızı sağlıyoruz. İlgi çekici video ve grafik tasarımı ile müşterilerin sitenizde uzun süre gezinmelerini sağlıyoruz. 

Geri
İleri
Hizmetler
Google Ads

Google Ads

Google Ads Reklamcılığı Google Ads ...
Hizmetler
E-ticaret

E-ticaret

E Ticaret Yazılımı İnternet ...
Hizmetler
Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım İnternetin hayatımızda yer ...
Hizmetler
Web Yazılım

Web Yazılım

Web Yazılım Geliştirme Web ...
Hizmetler
Google Seo

Google Seo

Google SEO  Google SEO, İngilizce ...
Hizmetler
Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi Sosyal ...
Hizmetler
Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Geliştirme Yerel ve ...