E-ticaret

E Ticaret Yazılımı

İnternet kullanımının giderek artmasıyla dijital dünyada boy gösteren e-ticaret, firmaların ürünlerini sergiledikleri, ziyaretçilerin ürünleri inceleyerek satın almalarını sağlayan dijital mağazalardır. E ticaret Ürün satışının yanı sıra hizmet satışlarının ve tanıtımlarının da yapılabildiği geniş kapsamlı çevrimiçi bir hizmettir. Günümüzde ticaretle ilişkili olan tüm sektörler geniş kitlelere ulaşabilmek için e ticaret yazılımı hizmetine ihtiyaç duyuyor.

Alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan online ticaret yazılımları müşterilere güvenilir hizmet sunmanın ön koşuludur. Müşteriler bir e ticaret sitesini ziyaret ederken sorun yaşamadan kolay bir şekilde aradıkları ürüne ulaşmak isterler. Güvenilir bankalarla çalışan hızlı e ticaret siteleri müşteriler için her zaman bir adım önde olur.

E Ticaret Yazılımı İle Hangi Avantajları Sunuyoruz?

E ticaret yazılımı markanıza kurumsal bir değer kazandırmanızı sağlar. Müşterilerinizle doğrudan iletişim kurabilir ve markanızı geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan bir e ticaret sitesine sahip olmanız için en kaliteli hizmeti size sunuyoruz.

Son teknoloji web site tasarımı hedef kitlenize güncel teknolojileri takip ederek hizmet sunduğunuzu göstermek açısından oldukça önemlidir. Bu şekilde müşterileriniz yenilikçi vizyonunuzu tanıyarak güven içerisinde sitenizi ziyaret ederler.  Müşteri memnuniyetini esas alarak sunacağınız hizmetler marka tanıtımında size büyük avantaj sağlar. Tüm bu detayların önemini göz önüne almakla birlikte dikkatle inceleme yaparak ihtiyacınız olan e ticaret sitesini tasarlıyoruz.

Bursa Web Dijital Medya Ajansı olarak müşterilerinizle güvenilir bağlantılar kurmanız için firmanıza özel e ticaret yazılımı tasarımı yapıyoruz. Güncel teknolojik imkanlar ve uygulamalardan yararlanarak tasarladığımız e ticaret yazılımları ile müşterilerinize etkili bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Kullanıcı dostu e ticaret sitesi ara yüz tasarımı ile müşterilerinizin en kısa sürede aradıkları ürünü bulmalarını sağlıyoruz. Mobil uyumlu web sitesi özelliklerine uygun olarak tasarladığımız e ticaret 

sitenizi ziyaret eden kullanıcıların, herhangi bir sorun yaşamadan tüm mobil cihazlar üzerinden istedikleri ürünlere ulaşmasını sağlıyoruz. 

Müşteriler için ilk izlenim her zaman önemlidir. Kaliteli olmayan içerikler ziyaretçilerin siteden uzaklaşmasına neden olur. Ürünlerinizi tanıtan görsel içeriklerin kalitesi ile doğru orantılı olarak müşteri potansiyelini de artar. Yüksek çözünürlüklü görsel içerikleri sayfanızın açılma hızını etkilemeyecek şekilde hazırlıyoruz.

Her kesimden kullanıcıya hitap eden bir e ticaret sitesinde birden fazla ödeme seçeneği bulunmalıdır. Müşteriler pek çok banka kartı aracılığıyla, taksitle veya peşin olarak ödeme yapabilmelidir. Bursa Web Dijital Medya Ajansı olarak birçok kesime hitap eden ödeme seçeneklerinin yer aldığı e ticaret yazılımı hizmetini sizlere sunuyoruz.

Müşteriler yavaş yüklenen siteleri kısa sürede terk ederler. Bu nedenle web sitenizin hızlı şekilde yüklenerek dijital dünyada yerini alabilmesi için optimizasyon planlaması yapıyoruz. Bununla birlikte kullanıcıların belirli kategorilerdeki ürün ve hizmetlere en kısa sürede erişebilmesi için web sitenize özgü arama çubuğu sistemi oluşturuyoruz.

Ziyaretçilerin sitenizle ilgili yaptığı olumlu veya olumsuz kullanıcı yorumları ziyaretçi sayısının artması ve sitenizin güvenilirliğinin ispatı açısından büyük önem taşır. E ticaret yazılımı ile sitenizi müşterilerin web site hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkındaki görüşlerini güven içerisinde paylaşabilecekleri şekilde tasarlıyoruz.

Bütün web sitelerin ortak özelliklerinden biri kullanıcılarına güven verebilmektir. Fakat e ticaret sitelerinde müşteriler kişisel bilgilerini ve kart bilgilerini paylaştıkları için daha fazla güvenilirliğe gereksinim vardır. Bu doğrultuda yüksek koruma sağlayan teknolojileri sitenize entegre ederek müşterilerin hiçbir kaygı yaşamadan hizmetlerinizden faydalanmasını sağlıyoruz.

Markanızın imajını daima daha ileriye taşıyacak e ticaret yazılımı hizmeti ile her geçen gün ziyaretçi sayınızı arttıracak yazılımlar geliştiriyoruz. Google SEO çalışmaları yaparak tasarladığımız e ticaret sitenizi kısa sürede arama motorlarının üst sıralarında görebilirsiniz.

 

Geri
İleri
Hizmetler
Google Ads

Google Ads

Google Ads Reklamcılığı Google Ads ...
Hizmetler
E-ticaret

E-ticaret

E Ticaret Yazılımı İnternet ...
Hizmetler
Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım İnternetin hayatımızda yer ...
Hizmetler
Web Yazılım

Web Yazılım

Web Yazılım Geliştirme Web ...
Hizmetler
Google Seo

Google Seo

Google SEO  Google SEO, İngilizce ...
Hizmetler
Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi Sosyal ...
Hizmetler
Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Geliştirme Yerel ve ...