Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Geliştirme

Yerel ve küresel ölçekte mobil cihazlar üzerinden internete erişim sağlayanların sayısı son dönemlerde zirveye ulaştı. Araştırmacıların sunduğu verilere göre mobil cihazlar üzerinden internete erişim oranı %75 oranına ulaşmış durumda ve bu oranın her geçen yıl artacağı düşünülüyor.

Günümüzde mobil cihazlardan internete erişen kişi sayısı PC üzerinden internete erişenlere göre bir hayli çoğaldı. Bu nedenle mobil uyumlu olmayan bir sitenin ziyaretçi çekme kapasitesi oldukça düşük görünüyor.  Profesyonel mobil uygulama geliştirme hizmetlerinden faydalanarak web siteniz için yüksek gelirli yepyeni bir dönem başlatabilirsiniz.

Kurumsal bir firmanız varsa veya internet ortamında yeni bir iş yaratmayı düşünüyorsanız mobil uygulamaların gücünden mutlaka faydalanmalısınız. İşinizi büyütmek ve daha çok kişiye ulaşmak istiyorsanız mobil uygulama dünyasına bir an önce adım atmalısınız.

Mobil uygulama geliştirme ile profesyoneller tarafından tasarlanan mobil uyumlu web siteler daha ulaşılabilir olduğundan kullanıcılar her an her yerde siteyi ziyaret edebiliyor. Bu web siteler bu yönüyle kullanıcı deneyimini daha iyi yaşattığı için son derece kullanışlıdır. Mobil uyumlu web siteler mobil uygulamalar ve mobil sitelere oranla daha az maliyetli olduğundan web site sahipleri tarafından sıkça tercih ediliyor.

İyi tasarlanmış bir mobil uyumlu web site, ekstrem bir durum olmadığı sürece mobil web site ihtiyacını tamamen ortadan kaldırabilecek kadar kullanışlı olabiliyor. Google ve diğer popüler arama motorları mobil uyumlu siteleri daha kullanışlı oldukları için arama sonuçlarında üst sıralara taşımaktadır. Yani mobil uyumlu web siteler aynı zamanda SEO uyumludur ve arama motorları tarafından tavsiye edilirler.

Mobil uyumlu web siteler farklı cihazlara duyarlı olduğundan tek URL ile çalışmaktadır. Bu özelliği site yönetimine zaman ve maliyet açısından avantaj sağlar ve sitenin aynı anda tüm cihazlardan ortak bir şekilde yönetilmesini sağlar. Mobil uygulama geliştirme ile tasarlanan web siteler sosyal medya kullanıcılarına da daha kolay ulaşmanızı sağlar ve müşterilerinizle sürekli etkileşim halinde kalmanıza yardımcı olur.

Mobil uyumlu web sitesi tasarımının temel amacı hedef kitle ile her an etkileşim halinde kalabilmektir. Pek çok kullanıcı için ürün siparişi vermek, video izlemek,  sitelerinden makale okumak gibi gereksinimleri mobil cihazlar aracılığı ile gidermek daha kolay kolaydır. Bu doğrultuda kullanıcı deneyimi kolaylaştırılarak hedef kitle genişletilir.

Web Siteniz Neden Mobil Uyumlu (Responsive ) Olmalı?

Tüm mobil cihazlarla uyumlu web sitelerini ziyaret eden kişi sayısı oldukça fazladır. Hatta aynı siteye birden fazla mobil cihaz üzerinden giriş yapan kullanıcılar bile vardır. Mobil uyumlu web sitelerinin tüm bu avantajları göz önüne alındığında kullanıcı deneyimini en iyi şekilde yaşatacak ilgi çekici web siteleri tasarlıyoruz.

Bursa Web Dijital Medya Ajansı mobil dünyasına sağlam bir şekilde adım atmanızı sağlıyor. Android ve IOS platformlarında tablet ve telefon gibi tüm mobil cihazlardan mevcut müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Mobil uygulama geliştirme hizmetimizle güçlü tasarımları sizlere sunarak kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.

Bursa Web Dijital Medya Ajansı olarak markanızın kurumsal kimliğini yansıtacak logo, web sitesi, renk paleti ve sosyal medya hesaplarını oluşturarak mobil uygulamanızı tasarlıyoruz. Piyasada kullanılan tüm ekran çözünürlükleri ve boyutları için sorunsuz çalışan mobil uygulama tasarımlarıyla müşterilerinizle daima etkileşim halinde olmanızı sağlıyoruz.

Firmanızın imajına uygun olarak ihtiyaçlarınız çerçevesinde mobil haber uygulaması, mobil e-ticaret uygulamaları, kurumsal mobil uygulamalar, mobil oyun uygulamaları ve sektörel (sağlık, eğitim, ticaret, otelcilik, üretim) mobil uygulamalar gibi pek çok kategoride mobil uygulamalarınızı Mobil uygulama geliştirme ile profesyonel çözümler üreterek tasarlıyoruz. 

Geri
İleri
Hizmetler
Google Ads

Google Ads

Google Ads Reklamcılığı Google Ads ...
Hizmetler
E-ticaret

E-ticaret

E Ticaret Yazılımı İnternet ...
Hizmetler
Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım İnternetin hayatımızda yer ...
Hizmetler
Web Yazılım

Web Yazılım

Web Yazılım Geliştirme Web ...
Hizmetler
Google Seo

Google Seo

Google SEO  Google SEO, İngilizce ...
Hizmetler
Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi Sosyal ...
Hizmetler
Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama Geliştirme Yerel ve ...